best web software

Dost ortamıyla her mevsim, hem yabancı hem de yerli turistlerin uğrak yeri olan Olimpos Varuna Pansiyon portakal, limon ve nar ağaçlarından oluşan bir bahçe içinde yer alıyor.

Ağaç ev ve bungalovlardan oluşan toplam 23 odası ile sizlere hizmet sunuyor. İsteğe bağlı klimalı odalarımız mevcuttur. Hijyenik duş ve tuvaleti bulunan, 1-2-3' er kişilik konforlu ve temiz odalarda 24 saat sıcak su imkanı vardır.

Özgün Türk ve Akdeniz Mutfağını en iyi örneklerini sunma iddiasında olan Varuna Pansiyon'da sadece kaliteli ve taze malzemeler kullanılarak, konukların beğenisini kazanan lezzetli yemekler hazırlanıyor. Akşam yemeğinde beş, altı çeşit birbirinden lezzetli özenle hazırlanmış yemekler masalara servis edilmektedir. Varuna Pansiyon'unun kendi bahçesinden gelen taze sebzelerden yapılmış zeytinyağlı yemeklerden vazgeçemeyeceksiniz!..


Standart kahvaltı menüsünün yanında Türk usulü menemen ya da omlet çeşitleri isteğinize bağlı olarak pişirilmektedir. Varuna Pansiyon'dan fesleğenli omlet yemeden ayrılmayın!..
Sabah ve akşam yemeklerimiz konaklama ücretine dahildir.

Ilıman iklime sahip Akdeniz'de kış aylarında da hizmet veren Olimpos Varuna Pansiyon, pencerelerden odalara sızan portakal ve limon ağaçlarının kokusu ile güne başlamaya davet ediyor...