best website builder software

TEKNE TURU

Tüm günü kapsayan bu aktivite ile civardaki Ceneviz, Sazak ve Akseki Koylarının yanı sıra farklı bir rota denemek isterseniz Sulu Ada ve Kekova'ya bir tura da çıkabilirsiniz. Bu yat turularına katılmak için bir gün önceden rezervasyon yapıtırmalısınız. Koylarda verilen molalarla bol bol yüzme imkanı bulabilirsiniz. Akşam altıda dönülen bu turlarda öğle yemeği, çay ve meyve gibi ikramlar da yapılmaktadır.

TÜPLÜ DALIŞ

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna kayıtlı olan Olympos Diving Center Akdeniz’in incisi Adrasan’da 1999’dan bu yana eğitim ve rehberlik hizmeti vermektedir. Dalış merkezi PADI, SSI ve CMAS eğitimleri verilmektedir. 

YANARTAŞ TURU

Yanartaş bölgenin en sembolik yerlerinden birisidir. Tarihi ve doğal özelliği olan bir yerdir. Yunan Mitolojisindeki Khimaira Efsanesi burada geçmiştir. Olimpos'tan minibüslerle Çıralı'daki patikaya ve yarım saat bu patikada yürüyerek de Yanartaş 'a ulaşılır. Yol, yokuş yukarı yürüyüş ile birlikte saat sürer. Yanartaş'ta geçirilen süre yaklaşık bir saat, iniş ve geri geliş de yaklaşık bir saat olmak üzere tur toplam üç saat sürmektedir.

KAYA TIRMANIŞI

Kolay ve zor rotaları beraber barındıran, pozitif eğimli rotalardan dev negatiflere, teknik gerektiren yüzey rotalarından, kolonetlere uzanan bir tırmanış serüvenidir Olympos. 10'a yakın farklı tırmanış sektöründe 250'den fazla rota bulunmaktadır. Yaz aylarında gölge sektörlerde, kışın ise hemen hemen bütün bölgede tırmanma imkanı vardır..

KANO TURU

Rehber eşliğinde çıktığınız bu turda Ceneviz Koyu'na doğru, Olympos plajının sağ tarafına kürek çekiyoruz. Plaj bitiminde irili ufaklı plajlar ve mağaralar bulunmaktadır. Küçük plajcıklarda mola verip yüzdükten sonra, tekrar kanolara binip keyli bir yolculukla toplam üç saat süren bu turumuz tamamlanmaktadır. 

  • Bu turlar dışında civar da yapılabilecek Likya Yolu yürüyüşleri, Tahtalı Dağı Teleferik turu, Rafting, Yamaç paraşütü, Atv Turları gibi farklı aktivitelerimizde mevcuttur. Bunlar ile ilgili bilgi almak istersniz lütfen bizimle iletişime geçin.